Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
rozdrapywać wypryski, stosuj specjalne preparaty, które hamują rozwój stanów zapalnych, np. Reduktor Wyprysków w Żelu Clearface Anti-Pickel-Gel, Manhattan, 22 zł. Przy większych zmianach skórnych skonsultuj się z dermatologiem. Jeżeli masz wrażliwą cerę albo jesteś alergikiem, nie używaj kosmetyków zawierających szkodliwe, podrażniające skórę składniki, na przykład sztuczne koloranty czy lanolinę.
Błąd numer 3:
NIEPRAWIDŁOWY DEMAKIJAŻ OCZU
Powinnaś traktować rzęsy z podobną troską jak włosy, czyli dobrze je odżywiać. Często, gdy jesteśmy zmęczone, pocieramy rzęsy albo szarpiemy je podczas demakijażu. Zapominamy, że one nie zawsze odrastają, i że należy obchodzić się z nimi bardzo delikatnie.
PORZUĆ TEN NAWYK - Daj szansę kosmetykom
rozdrapywać wypryski, stosuj specjalne preparaty, które hamują rozwój stanów zapalnych, np. Reduktor Wyprysków w Żelu Clearface Anti-Pickel-Gel, Manhattan, 22 zł. Przy większych zmianach skórnych skonsultuj się z dermatologiem. Jeżeli masz wrażliwą cerę albo jesteś alergikiem, nie używaj kosmetyków zawierających szkodliwe, podrażniające skórę składniki, na przykład sztuczne &lt;orig&gt;koloranty&lt;/&gt; czy lanolinę. <br>Błąd numer 3: <br>NIEPRAWIDŁOWY DEMAKIJAŻ OCZU <br>Powinnaś traktować rzęsy z podobną troską jak włosy, czyli dobrze je odżywiać. Często, gdy jesteśmy zmęczone, pocieramy rzęsy albo szarpiemy je podczas demakijażu. Zapominamy, że one nie zawsze odrastają, i że należy obchodzić się z nimi bardzo delikatnie. <br>PORZUĆ TEN NAWYK - Daj szansę kosmetykom
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego