Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
z Gdyni.
Gabriel Szczeniak z Warszawy opowiada: "Mój 80-letni tata przestał chodzić n skutek zwyrodnienia kolana po wypadku samochodowym. Rehabilitacja, wizyty u ortopedów nie dawały rezultatu i dopiero kuracja biszolinem dała rewelacyjny skutek. Tata biega i nie skarży się na żadne bóle".
Adolf Brozek uważa BISZOLIN za bardzo dobry lek na bóle reumatyczne i mięśniowe. On pisze: "Nadmieniam, że stosowałem różne maści polskie i zagraniczne i odbyłem kuracje parafinowaną, ale pomagało mi tylko na krótki czas. Natomiast polecam BISZOLIN, ponieważ pomógł mi skutecznie i szybko pozbyć się bólu, który mi dokuczał kilka lat".
Bożena Rogala z Białej Podlaski używała BISZOLIN
z Gdyni.<br> Gabriel Szczeniak z Warszawy opowiada: "Mój 80-letni tata przestał chodzić n skutek zwyrodnienia kolana po wypadku samochodowym. Rehabilitacja, wizyty u ortopedów nie dawały rezultatu i dopiero kuracja biszolinem dała rewelacyjny skutek. Tata biega i nie skarży się na żadne bóle".<br>Adolf Brozek uważa BISZOLIN za bardzo dobry lek na bóle reumatyczne i mięśniowe. On pisze: "Nadmieniam, że stosowałem różne maści polskie i zagraniczne i odbyłem kuracje parafinowaną, ale pomagało mi tylko na krótki czas. Natomiast polecam BISZOLIN, ponieważ pomógł mi skutecznie i szybko pozbyć się bólu, który mi dokuczał kilka lat".<br>Bożena Rogala z Białej Podlaski używała BISZOLIN
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego