Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy farmaceutyczne
Rok: 2004
W przypadku bólów miesiączkowych i migreny polecany jest Etoran Extra z kofeiną. Natomiast doskonałym sposobem na dotkliwe bóle takie jak: ból zębów, stawów czy kręgosłupa jest Etoran Mx z kodeią.
Na każdy ból specjalnie dobrany środek
Zdaniem eksperta:
"Paracetamol (Etoran) - jeden z najbezpieczniejszych, współczesnych leków przeciwbólowych - zalecany być może jako lek pierwszego rzutu w bólach o słabym i umiarkowanym nasileniu. Paracetamol z kodeiną (Etoran Max) może być stosowny w bólach o większym natężeniu. Połączenie paracetamolu z kofeiną (Etoran Extra) zalecane jest przy bólach migrenowych i menstruacyjnych (...). W tym kontekście preparaty złożone - Etoran Extra oraz Etoran Max - stanowią racjonalne połączenie lekowe".

ból
W przypadku bólów miesiączkowych i migreny polecany jest &lt;name type="prod"&gt;Etoran&lt;/&gt; Extra z kofeiną. Natomiast doskonałym sposobem na dotkliwe bóle takie jak: ból zębów, stawów czy kręgosłupa jest &lt;name type="prod"&gt;Etoran&lt;/&gt; Mx z kodeią.<br>Na każdy ból specjalnie dobrany środek<br>Zdaniem eksperta:<br>"Paracetamol (&lt;name type="prod"&gt;Etoran&lt;/&gt;) - jeden z najbezpieczniejszych, współczesnych leków przeciwbólowych - zalecany być może jako lek pierwszego rzutu w bólach o słabym i umiarkowanym nasileniu. Paracetamol z kodeiną (&lt;name type="prod"&gt;Etoran&lt;/&gt; Max) może być stosowny w bólach o większym natężeniu. Połączenie paracetamolu z kofeiną (&lt;name type="prod"&gt;Etoran Extra&lt;/&gt;) zalecane jest przy bólach migrenowych i menstruacyjnych (...). W tym kontekście preparaty złożone - &lt;name type="prod"&gt;Etoran Extra&lt;/&gt; oraz &lt;name type="prod"&gt;Etoran Max&lt;/&gt; - stanowią racjonalne połączenie lekowe".<br>&lt;gap&gt;<br>ból
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego