Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wprost
Nr: 45
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1997
gdyż można ich łatwo przygotować do wykonywania pracy, na którą jest największy popyt, czyli na przykład sprzedawcy (tzw. demonstratorzy). Jednocześnie jako najbardziej pożądane cechy przyszłego pracownika pracodawcy wymieniają wiek do 35 lat, dyspozycyjność i posiadanie samochodu.

Agnieszka Filas, Jacek Szczęsny

APTEKA PRABABKI
Jak radzić sobie z przeziębieniem

Specjaliści zapewniają, że lek na katar i przeziębienia pojawi się dopiero za kilka lat. Tymczasem firmy farmaceutyczne oferują kilka tysięcy preparatów pozwalających łagodzić objawy infekcji górnych dróg oddechowych. Coraz większym powodzeniem cieszą się dawne sposoby walki z przeziębieniami, zaczerpnięte z medycyny ludowej.
W najnowszym raporcie Głównego Urzędu Statystycznego o stanie zdrowia Polaków w 1996
gdyż można ich łatwo przygotować do wykonywania pracy, na którą jest największy popyt, czyli na przykład sprzedawcy (tzw. demonstratorzy). Jednocześnie jako najbardziej pożądane cechy przyszłego pracownika pracodawcy wymieniają wiek do 35 lat, dyspozycyjność i posiadanie samochodu.<br><br>&lt;au&gt;Agnieszka Filas, Jacek Szczęsny&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;APTEKA PRABABKI <br> Jak radzić sobie z przeziębieniem&lt;/&gt;<br><br> Specjaliści zapewniają, że lek na katar i przeziębienia pojawi się dopiero za kilka lat. Tymczasem firmy farmaceutyczne oferują kilka tysięcy preparatów pozwalających łagodzić objawy infekcji górnych dróg oddechowych. Coraz większym powodzeniem cieszą się dawne sposoby walki z przeziębieniami, zaczerpnięte z medycyny ludowej.<br>W najnowszym raporcie Głównego Urzędu Statystycznego o stanie zdrowia Polaków w 1996
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego