Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
kopiarka, jak wylałaś filiżankę kawy na ważnego klienta, a dokument, którego szukałaś w zeszły piątek, znalazłaś dopiero w tę środę i zupełnie nie masz pojęcia, kto jadł na nim pudding czekoladowy. Nie zdawaj też relacji z detalami o tym, jak tańczyłaś na stole podczas ostatniej imprezy. Jeśli będziesz miała reputację lekkoducha poza biurem, trudno o opinię profesjonalistki w pracy.

9. Znajdź odpowiednie perfumy

Znajdź nowy owocowy lub ziołowy zapach, który będzie ci odpowiadał i używaj go do pracy. Badania wykazują, że takie zapachy dobrze wpływają na pamięć, siłę i koncentrację. Cosmo uwielbia Clinique Happy. Spróbuj.

10. Najważniejszy jest cel
Co chcę
kopiarka, jak wylałaś filiżankę kawy na ważnego klienta, a dokument, którego szukałaś w zeszły piątek, znalazłaś dopiero w tę środę i zupełnie nie masz pojęcia, kto jadł na nim pudding czekoladowy. Nie zdawaj też relacji z detalami o tym, jak tańczyłaś na stole podczas ostatniej imprezy. Jeśli będziesz miała reputację lekkoducha poza biurem, trudno o opinię profesjonalistki w pracy.<br><br>9. Znajdź odpowiednie perfumy<br><br>Znajdź nowy owocowy lub ziołowy zapach, który będzie ci odpowiadał i używaj go do pracy. Badania wykazują, że takie zapachy dobrze wpływają na pamięć, siłę i koncentrację. Cosmo uwielbia Clinique Happy. Spróbuj.<br><br>10. Najważniejszy jest cel<br>Co chcę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego