Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.15 (12)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się z bronią, w chwili pojmania nie potrafił użyć pistoletu, by się z honorem bronić. Już nie w mundurze, tylko w białym podkoszulku i wymiętej flanelowej marynarce - z powrotem trafił do swego marmurowego pałacu w Tikricie. Tylko że teraz jest tam baza amerykańskich żołnierzy.
BB

Mistrz kaligrafii
YOKOHAMA
Jonao, sześcioletni lew morski, doskonale radzi sobie z pędzlem. W oceanarium w Jokohamie pod okiem trenera na oczach zdumionych turystów kaligrafuje słowo "małpa" - w związku z rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu chińskim rokiem małpy.

Rzeźby wróciły do muzeum
MOSKWA
Słynne rzeźby francuskiego mistrza Augusta Rodina "Pocałunek" i "Zazdrość" można znów oglądać w muzeum w
się z bronią, w chwili pojmania nie potrafił użyć pistoletu, by się z honorem bronić. Już nie w mundurze, tylko w białym podkoszulku i wymiętej flanelowej marynarce - z powrotem trafił do swego marmurowego pałacu w Tikricie. Tylko że teraz jest tam baza amerykańskich żołnierzy.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;BB&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Mistrz kaligrafii&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;YOKOHAMA&lt;/&gt;<br>Jonao, sześcioletni lew morski, doskonale radzi sobie z pędzlem. W oceanarium w Jokohamie pod okiem trenera na oczach zdumionych turystów kaligrafuje słowo "małpa" - w związku z rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu chińskim rokiem małpy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Rzeźby wróciły do muzeum&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;MOSKWA&lt;/&gt;<br>Słynne rzeźby francuskiego mistrza Augusta Rodina "Pocałunek" i "Zazdrość" można znów oglądać w muzeum w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego