Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
twoją uwagę od najważniejszego. Stwórz relaksującą atmosferę, gdzie nie będziesz się spieszyć i nic nie będzie ci przypominać o obowiązkach dnia codziennego. Zadbaj o przyćmione światło, albo porozstawiaj małe świeczki na parapetach, półkach i stołach.
Następnie okadź swoją jaskinię miłości. Według filozofii tantrycznej, zapachy potężnie wzmacniają seksualność. Spal kadzidełko wzmagające libido (piżmo, drzewo sandałowe i jaśmin) albo po prostu zapal aromatyczną świeczkę.
Kiedy wkroczycie do waszej świątyni tantrycznej miłości, bądźcie przygotowani na boskie i pełne dzikiego seksu chwile. Jednak ręce przy sobie - zanim zaczniecie się pieścić, podnieście temperaturę, zwracając się ku sobie i synchronizując swoją energię seksualną.

Tantryczna Cosmosztuczka: seksualna łyżeczka
twoją uwagę od najważniejszego. Stwórz relaksującą atmosferę, gdzie nie będziesz się spieszyć i nic nie będzie ci przypominać o obowiązkach dnia codziennego. Zadbaj o przyćmione światło, albo porozstawiaj małe świeczki na parapetach, półkach i stołach.<br>Następnie okadź swoją jaskinię miłości. Według filozofii tantrycznej, zapachy potężnie wzmacniają seksualność. Spal kadzidełko wzmagające libido (piżmo, drzewo sandałowe i jaśmin) albo po prostu zapal aromatyczną świeczkę.<br>Kiedy wkroczycie do waszej świątyni tantrycznej miłości, bądźcie przygotowani na boskie i pełne dzikiego seksu chwile. Jednak ręce przy sobie - zanim zaczniecie się pieścić, podnieście temperaturę, zwracając się ku sobie i synchronizując swoją energię seksualną.<br><br>Tantryczna Cosmosztuczka: seksualna łyżeczka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego