Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
pozwolić na stratę energii, bo przygotowuje nowy kontrakt i musi być w pełni sprawny. Ale on robi ten kontrakt już od dwóch miesięcy!
O ile jednorazowy, silny stres może stać się przyczyną nieokiełzanego i dzikiego, wyzwalającego seksu, który będzie rozładowaniem nagromadzonych emocji, o tyle długotrwały stres wpływa obniżająco na poziom libido.
- Podobnie hamująco mogą wpływać zaburzenia zdrowia psychicznego, np. stany depresyjne - dodaje Wiesław Sokoluk. - Zasada jest prosta: im zdrowszy tryb życia prowadzimy, im lepszy jest nasz stan zdrowia, somatycznego i psychicznego i im bardziej satysfakcjonująca jest relacja z naszym partnerem, tym namiętniejszego i bardziej zadowalającego seksu możemy oczekiwać.

3 rzeczy, które
pozwolić na stratę energii, bo przygotowuje nowy kontrakt i musi być w pełni sprawny. Ale on robi ten kontrakt już od dwóch miesięcy! <br>O ile jednorazowy, silny stres może stać się przyczyną nieokiełzanego i dzikiego, wyzwalającego seksu, który będzie rozładowaniem nagromadzonych emocji, o tyle długotrwały stres wpływa obniżająco na poziom libido. <br>- Podobnie hamująco mogą wpływać zaburzenia zdrowia psychicznego, np. stany depresyjne - dodaje Wiesław Sokoluk. - Zasada jest prosta: im zdrowszy tryb życia prowadzimy, im lepszy jest nasz stan zdrowia, somatycznego i psychicznego i im bardziej satysfakcjonująca jest relacja z naszym partnerem, tym namiętniejszego i bardziej zadowalającego seksu możemy oczekiwać.<br><br>&lt;tit&gt;3 rzeczy, które
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego