Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wywoławcza za ten zaszczyt to tylko 1 zł. Na taki pomysł zdobycia pieniędzy, a jednocześnie promocji swojego miasta wpadł burmistrz Łęczycy Krzysztof Lipiński (48 l.).
Jurek Owsiak (50 l.), który w ostatnią sobotę odwiedził to niewielkie miasteczko w województwie łódzkim jest zachwycony. - Supersprawa. Kasztelan dostanie insygnia władzy, a nie jakąś lipę. Prawdziwy wielki srebrny łańcuch z herbem Łęczycy i złoty kasztelański pierścień - mówi Jurek Owsiak. - Dostanie też na rok komnatę w zamku, żeby mógł pełnić swój urząd - dodaje burmistrz Lipiński. Kasztelan, oprócz przewilejów, będzie miał również obowiązki - dbałość o promocję 16-tysięcznej Łęczycy.
Wielka Orkiestra zagra w najbliższą niedzielę, ale licytacja
wywoławcza za ten zaszczyt to tylko 1 zł. Na taki pomysł zdobycia pieniędzy, a jednocześnie promocji swojego miasta wpadł burmistrz Łęczycy Krzysztof Lipiński (48 l.).<br>Jurek Owsiak (50 l.), który w ostatnią sobotę odwiedził to niewielkie miasteczko w województwie łódzkim jest zachwycony. &lt;q&gt;- Supersprawa. Kasztelan dostanie insygnia władzy, a nie jakąś lipę. Prawdziwy wielki srebrny łańcuch z herbem Łęczycy i złoty kasztelański pierścień&lt;/&gt; - mówi Jurek Owsiak. &lt;q&gt;- Dostanie też na rok komnatę w zamku, żeby mógł pełnić swój urząd&lt;/&gt; - dodaje burmistrz Lipiński. Kasztelan, oprócz przewilejów, będzie miał również obowiązki - dbałość o promocję 16-tysięcznej Łęczycy.<br>Wielka Orkiestra zagra w najbliższą niedzielę, ale licytacja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego