Typ tekstu: Prasa
Tytuł: ENCYKLOPEDIA MEDYCYNY naturalnej. Uźródła natury
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
i przykrywamy kawałkiem płótna. Gdy okład wysycha, zwilżamy go ciepłą wodą. Do zmiażdżonych roślin można też dodać trochę ciepłej wody. Papkę umieszczamy między dwiema warstwami gazy i przykładamy na skórę.
Szklanka naparu odpowiada działaniu 1 g sproszkowanego ziela.
NAPARY
Napar przygotowujemy tak jak herbatę i pijemy gorący, zimny lub z lodem. Przyrządzamy go z liści lub z kwiatów, np. 2 łyżeczki ziół zalewamy 2 filiżankami wrzącej wody i całość pozostawiamy na 10minut do naciągnięci. Co pewien czas mieszamy, następnie przecedzamy i ewentualnie dosładzamy do smaku miodem.


PARÓWKI
Parówka to prosty i niedrogi sposób n gruntowne, głębokie oczyszczenie skory. Wysoka temperatura powoduje
i przykrywamy kawałkiem płótna. Gdy okład wysycha, zwilżamy go ciepłą wodą. Do zmiażdżonych roślin można też dodać trochę ciepłej wody. Papkę umieszczamy między dwiema warstwami gazy i przykładamy na skórę.<br>Szklanka naparu odpowiada działaniu 1 g sproszkowanego ziela.<br>NAPARY<br>Napar przygotowujemy tak jak herbatę i pijemy gorący, zimny lub z lodem. Przyrządzamy go z liści lub z kwiatów, np. 2 łyżeczki ziół zalewamy 2 filiżankami wrzącej wody i całość pozostawiamy na 10minut do naciągnięci. Co pewien czas mieszamy, następnie przecedzamy i ewentualnie dosładzamy do smaku miodem.<br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;tit&gt;PARÓWKI&lt;/&gt;<br>Parówka to prosty i niedrogi sposób n gruntowne, głębokie oczyszczenie skory. Wysoka temperatura powoduje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!