Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Ebu Gogo. Wynika z nich, że jeszcze kilkaset lat temu hobbici mogli żyć na wyspie. To jest na razie sfera science fiction, ale ma coraz większe szanse stać się bardziej science niż fiction.

Mamy więc w pełni wiarygodne odkrycie, które burzy dotychczasowy obraz ewolucji człowieka...

To może być wierzchołek góry lodowej. Należy się liczyć z tym, że to nie jedyny odizolowany gatunek człowieka. Dlatego naukowcy tłumnie ruszą teraz na inne wyspy. Można się spodziewać kolejnych sensacyjnych odkryć pokazujących, jak dziwnymi drogami podążała ewolucja Homo.

Artykuł będzie dostępny w całości w poniedziałek 8 listopada.Lepiej przed ślubem

Popularna na Zachodzie intercyza w
Ebu Gogo. Wynika z nich, że jeszcze kilkaset lat temu hobbici mogli żyć na wyspie. To jest na razie sfera science fiction, ale ma coraz większe szanse stać się bardziej science niż fiction.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Mamy więc w pełni wiarygodne odkrycie, które burzy dotychczasowy obraz ewolucji człowieka... &lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;To może być wierzchołek góry lodowej. Należy się liczyć z tym, że to nie jedyny odizolowany gatunek człowieka. Dlatego naukowcy tłumnie ruszą teraz na inne wyspy. Można się spodziewać kolejnych sensacyjnych odkryć pokazujących, jak dziwnymi drogami podążała ewolucja Homo.&lt;/&gt;<br><br>Artykuł będzie dostępny w całości w poniedziałek 8 listopada.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Lepiej przed ślubem&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Popularna na Zachodzie intercyza w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego