Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Grzegorz Petka
Tytuł: strona o kolejach
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
a także za propozycje do działu z żargonem kolejowym, za nadsyłanie od czasu, do czasu extra zdjęć "siódemek" i za inne informacje uzupełniające moja stronę.
* Marek Ćwikła - za szereg informacji uzupełniających i uściślających zawartość moich stron - szczególnie w zakresie danych pojazdów trakcyjnych.
* Jarosław Dominik Stawarz - za masę informacji o kasacjach lokomotyw, które bezustannie wertuję.
* Firma Virtualmagic - w szczególności Pan Daniel Zduńczyk - za zgodę na opublikowanie animacji pokazującej przebieg katastrofy kolejowej koło Otłoczyna (19.08.1980).
* Paweł Mikołajczak - WIELKIE DZIĘKI!!! za nieodpłatne udostępnienie miejsca na serwerze www.to2.pl, co niewątpliwie przyczyniło się do popularyzacji mojej strony.
* Jacek "Kuba" Dressler - za nadesłanie
a także za propozycje do działu z żargonem kolejowym, za nadsyłanie od czasu, do czasu extra zdjęć "siódemek" i za inne informacje uzupełniające moja stronę. <br>* Marek Ćwikła - za szereg informacji uzupełniających i uściślających zawartość moich stron - szczególnie w zakresie danych pojazdów trakcyjnych. <br>* Jarosław Dominik Stawarz - za masę informacji o kasacjach lokomotyw, które bezustannie wertuję. <br>* Firma Virtualmagic - w szczególności Pan Daniel Zduńczyk - za zgodę na opublikowanie animacji pokazującej przebieg katastrofy kolejowej koło Otłoczyna (19.08.1980). <br>* Paweł Mikołajczak - WIELKIE DZIĘKI!!! za nieodpłatne udostępnienie miejsca na serwerze www.to2.pl, co niewątpliwie przyczyniło się do popularyzacji mojej strony. <br>* Jacek "Kuba" Dressler - za nadesłanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego