Typ tekstu: Książka
Autor: Anonimus Andrzej
Tytuł: Nie nadaje się, przecież to jeszcze szczeniak 1
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 2001
obrony przeciwgazowej, po czym natychmiast, choć bez powodzenia zaoferował swoje usługi Armii Abisyńskiej. Niestety, oddziały gwardii cesarskiej, regularnie wyszkolone i uzbrojone, oraz ubrane w mundury typu angielskiego, ale bose i między innymi także dlatego bardziej wrażliwe na działanie w terenie iperytu, nie doczekały się jego pomocy. Padli ofiarą pierwszego masowego ludobójstwa.
A poza tym, to wcale nie mały sukces wojskowy. Przecież Włosi, licząc się z możliwością zamknięcia kanału Suezkiego, rozbudowali jeszcze swoją armię od ok.
300, razem ze służbami pomocniczymi do 500 tys. ludzi ) i zgromadzili zapasy zaopatrzenia, potrzebne do długotrwałej walki w całkowitej izolacji. (Ten wysiłek sprawił, że reszta wojsk
obrony przeciwgazowej, po czym natychmiast, choć bez powodzenia zaoferował swoje usługi Armii Abisyńskiej. Niestety, oddziały gwardii cesarskiej, regularnie wyszkolone i uzbrojone, oraz ubrane w mundury typu angielskiego, ale bose i między innymi także dlatego bardziej wrażliwe na działanie w terenie iperytu, nie doczekały się jego pomocy. Padli ofiarą pierwszego masowego ludobójstwa.<br>A poza tym, to wcale nie mały sukces wojskowy. Przecież Włosi, licząc się z możliwością zamknięcia kanału Suezkiego, rozbudowali jeszcze swoją armię od ok.<br>300, razem ze służbami pomocniczymi do 500 tys. ludzi ) i zgromadzili zapasy zaopatrzenia, potrzebne do długotrwałej walki w całkowitej izolacji. (Ten wysiłek sprawił, że reszta wojsk
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!