Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
FBI na tropie

THRILLER W filmie Detektyw Blaise w biurze prywatnego detektywa w Los Angeles pojawia się piękna Emma Roussel, która prosi o pomoc w odnalezieniu jej brata.
Wkrótce jego sprawą zainteresuje się również FBI...
0:00 TV 4PolskaPierwszy pozew złożony przez IPN

Poznań O udział w zbrodni ludobójstwa oskarżył 78-letniego Henryka M. poznański oddział Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Jest to pierwszy akt oskarżenia skierowany do sądu przez IPN.
Henryk M. jest oskarżony o to, że od 8 grudnia 1941 roku do 7 kwietnia 1943 roku w Chełmie nad Nerem, działając wspólnie i w porozumieniu z
FBI na tropie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;THRILLER&lt;/&gt; W filmie Detektyw Blaise w biurze prywatnego detektywa w Los Angeles pojawia się piękna Emma Roussel, która prosi o pomoc w odnalezieniu jej brata.<br>Wkrótce jego sprawą zainteresuje się również FBI...<br>0:00 TV 4&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=2&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polska&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pierwszy pozew złożony przez IPN&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Poznań&lt;/&gt; O udział w zbrodni ludobójstwa oskarżył 78-letniego Henryka M. poznański oddział Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Jest to pierwszy akt oskarżenia skierowany do sądu przez IPN.<br>Henryk M. jest oskarżony o to, że od 8 grudnia 1941 roku do 7 kwietnia 1943 roku w Chełmie nad Nerem, działając wspólnie i w porozumieniu z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!