Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
GRU i KGB i jego militaryzowaniu, choć powinienem to określić raczej kagebizacją państwa. Przypuszczam, że to, o czym mówię, potwierdzi się, gdy Siergiej Iwanow otrzyma wyższe stanowisko w otoczeniu prezydenta, a stanowisko ministra obrony zacznie być traktowane po macoszemu. Jak wiadomo, morale armii rosyjskiej dawno upadło, między innymi z powodu ludobójstwa w Czeczenii. Zawaliło się sądownictwo, a Duma stała się marionetką Kremla.
Zatem na rosyjskich czy - precyzyjniej mówiąc - na sowieckich instytucjach nie można zbudować niczego dobrego. To są formy, które od początku były wypaczone. Dlatego trzeba dziś zaufać jednostkom, które będą w stanie budować demokrację.
Wydaje się jednak, że Putin ma
GRU i KGB i jego militaryzowaniu, choć powinienem to określić raczej kagebizacją państwa. Przypuszczam, że to, o czym mówię, potwierdzi się, gdy Siergiej Iwanow otrzyma wyższe stanowisko w otoczeniu prezydenta, a stanowisko ministra obrony zacznie być traktowane po macoszemu. Jak wiadomo, morale armii rosyjskiej dawno upadło, między innymi z powodu ludobójstwa w Czeczenii. Zawaliło się sądownictwo, a Duma stała się marionetką Kremla.<br>Zatem na rosyjskich czy - precyzyjniej mówiąc - na sowieckich instytucjach nie można zbudować niczego dobrego. To są formy, które od początku były wypaczone. Dlatego trzeba dziś zaufać jednostkom, które będą w stanie budować demokrację.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;&lt;transl&gt;Wydaje się jednak, że Putin ma
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!