Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 15.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2002
mu zarzutami. Odpowiadał jednak tylko na zarzuty dotyczące wojny w Kosowie, pomijając zbrodnie popełnione przez Serbów w Chorwacji i Bośni. Główny zarzut przeciw niemu związany jest tymczasem z tym ostatnim konfliktem, który pochłonął 200 tys. ofiar. Za bombardowanie Sarajewa, masakrę w Srebrenicy i obozy koncentracyjne dla Bośniaków oskarżono Miloszevicia o ludobójstwo.


Bez wizy ani rusz

Już niedługo Rosjanie, Ukraińcy i Białorusini przyjeżdżający do Polski będą musieli posługiwać się wizami. To tylko jeden z elementów procesu uszczelniania naszej wschodniej granicy przed wstąpieniem do Unii Europejskiej.
Karolina Woźniak


Jako członkowie wspólnoty, będziemy mogli swobodnie poruszać się po całym jej terenie bez konieczności posiadania
mu zarzutami. Odpowiadał jednak tylko na zarzuty dotyczące wojny w Kosowie, pomijając zbrodnie popełnione przez Serbów w Chorwacji i Bośni. Główny zarzut przeciw niemu związany jest tymczasem z tym ostatnim konfliktem, który pochłonął 200 tys. ofiar. Za bombardowanie Sarajewa, masakrę w Srebrenicy i obozy koncentracyjne dla Bośniaków oskarżono Miloszevicia o ludobójstwo.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Bez wizy ani rusz&lt;/&gt;<br><br>Już niedługo Rosjanie, Ukraińcy i Białorusini przyjeżdżający do Polski będą musieli posługiwać się wizami. To tylko jeden z elementów procesu uszczelniania naszej wschodniej granicy przed wstąpieniem do Unii Europejskiej.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Karolina Woźniak&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>Jako członkowie wspólnoty, będziemy mogli swobodnie poruszać się po całym jej terenie bez konieczności posiadania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego