Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 12
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
który po wyborach jest prawie w niezmienionym składzie, jak też Rada Miasta, obecnie odmłodzona, miały wystarczająco dużo czasu i przyzwolenia ze strony społeczeństwa Zakopanego, by podjąć zdecydowane i skuteczne kroki w celu zgromadzenia odpowiedniej ilości pieniędzy i to w każdej walucie, by ten budynek zakupić. Budynek, który jest symbolem męczeństwa ludu Podhala i wielu Polaków został przefrymarczony przez Zarząd Gminy Zakopane. Taka jest prawda.
Panowie włodarze tego miasta, nie wiem czy chodziliście do szkoły, czy uczono Was historii Polski i czy Wy w ogóle pochodzicie z tych stron, gdzie jest Wasz patriotyzm.
Na raty to w tej Katowni Podhala męczeńską śmiercią
który po wyborach jest prawie w niezmienionym składzie, jak też Rada Miasta, obecnie odmłodzona, miały wystarczająco dużo czasu i przyzwolenia ze strony społeczeństwa Zakopanego, by podjąć zdecydowane i skuteczne kroki w celu zgromadzenia odpowiedniej ilości pieniędzy i to w każdej walucie, by ten budynek zakupić. Budynek, który jest symbolem męczeństwa ludu Podhala i wielu Polaków został przefrymarczony przez Zarząd Gminy Zakopane. Taka jest prawda.<br>Panowie włodarze tego miasta, nie wiem czy chodziliście do szkoły, czy uczono Was historii Polski i czy Wy w ogóle pochodzicie z tych stron, gdzie jest Wasz patriotyzm.<br>Na raty to w tej Katowni Podhala męczeńską śmiercią
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!