Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
policjantów z CBŚ. Grozi im do 5 lat więzienia. - Nie potwierdzam tej informacji - powiedział nam wczoraj Janusz Bors z prokuratury w Kielcach. Jagiełło i Długosz mieli ostrzec starachowickich samorządowców powiązanych z gangsterami, że będą zatrzymani przez policję. Miał im to ujawnić Sobotka.
ŁK

Piaseczno skąpi na bezpieczeństwo
Niebezpieczne skrzyżowania
Ilu ludzi musi wpaść pod samochód i ile aut się zderzyć, żeby w Piasecznie zaczęto myśleć. Okazuje się, że co najmniej trzy lata będzie trzeba czekać na przebudowę jednego z najbardziej niebezpiecznych tamtejszych skrzyżowań. Urzędnicy skąpią pieniędzy.
O feralnym skrzyżowaniu ul. Okulickiego i Julianowskiej pisaliśmy w listopadzie. Od tamtej pory nic się
policjantów z CBŚ. Grozi im do 5 lat więzienia. - Nie potwierdzam tej informacji - powiedział nam wczoraj Janusz Bors z prokuratury w Kielcach. Jagiełło i Długosz mieli ostrzec starachowickich samorządowców powiązanych z gangsterami, że będą zatrzymani przez policję. Miał im to ujawnić Sobotka.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ŁK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Piaseczno skąpi na bezpieczeństwo&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Niebezpieczne skrzyżowania&lt;/&gt;<br>Ilu ludzi musi wpaść pod samochód i ile aut się zderzyć, żeby w Piasecznie zaczęto myśleć. Okazuje się, że co najmniej trzy lata będzie trzeba czekać na przebudowę jednego z najbardziej niebezpiecznych tamtejszych skrzyżowań. Urzędnicy skąpią pieniędzy.<br>O feralnym skrzyżowaniu ul. Okulickiego i Julianowskiej pisaliśmy w listopadzie. Od tamtej pory nic się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!