Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
policjantów z CBŚ. Grozi im do 5 lat więzienia. - Nie potwierdzam tej informacji - powiedział nam wczoraj Janusz Bors z prokuratury w Kielcach. Jagiełło i Długosz mieli ostrzec starachowickich samorządowców powiązanych z gangsterami, że będą zatrzymani przez policję. Miał im to ujawnić Sobotka.
ŁK

Piaseczno skąpi na bezpieczeństwo
Niebezpieczne skrzyżowania
Ilu ludzi musi wpaść pod samochód i ile aut się zderzyć, żeby w Piasecznie zaczęto myśleć. Okazuje się, że co najmniej trzy lata będzie trzeba czekać na przebudowę jednego z najbardziej niebezpiecznych tamtejszych skrzyżowań. Urzędnicy skąpią pieniędzy.
O feralnym skrzyżowaniu ul. Okulickiego i Julianowskiej pisaliśmy w listopadzie. Od tamtej pory nic się
policjantów z CBŚ. Grozi im do 5 lat więzienia. - Nie potwierdzam tej informacji - powiedział nam wczoraj Janusz Bors z prokuratury w Kielcach. Jagiełło i Długosz mieli ostrzec starachowickich samorządowców powiązanych z gangsterami, że będą zatrzymani przez policję. Miał im to ujawnić Sobotka.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ŁK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Piaseczno skąpi na bezpieczeństwo&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Niebezpieczne skrzyżowania&lt;/&gt;<br>Ilu ludzi musi wpaść pod samochód i ile aut się zderzyć, żeby w Piasecznie zaczęto myśleć. Okazuje się, że co najmniej trzy lata będzie trzeba czekać na przebudowę jednego z najbardziej niebezpiecznych tamtejszych skrzyżowań. Urzędnicy skąpią pieniędzy.<br>O feralnym skrzyżowaniu ul. Okulickiego i Julianowskiej pisaliśmy w listopadzie. Od tamtej pory nic się
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!