Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 16
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
20.00 rozpocznie się w Białej Izbie Związku Podhalan w Zakopanem spotkanie poświęcone osobie zmarłego niedawno profesora Józefa Bubaka, językoznawcy, wielkiego miłośnika góralskiego folkloru.
* 24 kwietnia o godz. 15.30 w sali Klubu Kolekcjonerów przy Placu Niepodległości 6 w Zakopanem - prof. Irena Sławińska z KUL-u wygłosi prelekcję pt. "Najpiękniejsi ludzie naszego pokolenia". Organizatorem spotkania jest Podhalański Uniwersytet Trzeciego Wieku.
* 24 kwietnia o godz. 17.00 w Spółdzielczym Domu Kultury w Nowym Targu odbędzie się konkurs piosenek dla dzieci i młodzieży.
* Społeczny Komitet Obchodów Stulecia OSP Ząb zbiera się 25 kwietnia o godz. 14.00 w miejscowej remizie.
* W środę 28
20.00 rozpocznie się w Białej Izbie Związku Podhalan w Zakopanem spotkanie poświęcone osobie zmarłego niedawno profesora Józefa Bubaka, językoznawcy, wielkiego miłośnika góralskiego folkloru.<br>* 24 kwietnia o godz. 15.30 w sali Klubu Kolekcjonerów przy Placu Niepodległości 6 w Zakopanem - prof. Irena Sławińska z KUL-u wygłosi prelekcję pt. "Najpiękniejsi ludzie naszego pokolenia". Organizatorem spotkania jest Podhalański Uniwersytet Trzeciego Wieku.<br>* 24 kwietnia o godz. 17.00 w Spółdzielczym Domu Kultury w Nowym Targu odbędzie się konkurs piosenek dla dzieci i młodzieży.<br>* Społeczny Komitet Obchodów Stulecia OSP Ząb zbiera się 25 kwietnia o godz. 14.00 w miejscowej remizie.<br>* W środę 28
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego