Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 28
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Zachar stwierdził - przed rokiem byłem pesymistą, ale przyjaciele przekonywali mnie, że nie ma nic gorszego od pesymizmu. Mieli rację. Dzisiaj wiem, że na Sylwestra 1999 będę z przyjaciółmi jadł bigos właśnie tutaj, na wysokości dwóch tysięcy metrów.
W przyszłym tygodniu odbędzie się w Wysokich Tatrach zlot młodzieży "Rysy 1999". Młodzi ludzie codziennie pomagać będą przy budowie Zbójnickiej Chaty. Pomóc może też każdy turysta, który przyjdzie do Staroleśnej Doliny. Przygotowane są koło schroniska trzykilogramowe woreczki z gruzem, które trzeba znieść na Siodełko (Hrebienok).
(arg)Sztuka porzuciła Kościelisko - Pośmiertnie oszukana

Wszelkie próby utrzymania Domu Aktora w Kościelisku, budynku, który rodzina Czartoryskich przekazała teatrowi
Zachar stwierdził - przed rokiem byłem pesymistą, ale przyjaciele przekonywali mnie, że nie ma nic gorszego od pesymizmu. Mieli rację. Dzisiaj wiem, że na Sylwestra 1999 będę z przyjaciółmi jadł bigos właśnie tutaj, na wysokości dwóch tysięcy metrów.<br>W przyszłym tygodniu odbędzie się w Wysokich Tatrach zlot młodzieży "Rysy 1999". Młodzi ludzie codziennie pomagać będą przy budowie Zbójnickiej Chaty. Pomóc może też każdy turysta, który przyjdzie do Staroleśnej Doliny. Przygotowane są koło schroniska trzykilogramowe woreczki z gruzem, które trzeba znieść na Siodełko (Hrebienok).<br>&lt;au&gt;(arg)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sztuka porzuciła Kościelisko - Pośmiertnie oszukana&lt;/tit&gt;<br><br>Wszelkie próby utrzymania Domu Aktora w Kościelisku, budynku, który rodzina Czartoryskich przekazała teatrowi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego