Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 07.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
zlikwidować szkołę integracyjną. Twierdzą, że państwo nie dało pieniędzy

Częstochowskie rachunki

Rodzice uczniów podstawówki nr 54 w Częstochowie zapowiadają okupację szkoły. Władze miasta planują likwidację placówki, bo za dużo kosztuje. Dzieci z klas integracyjnych, z których słynie szkoła, zostaną przeniesione do innych podstawówek.
((...))


Mało atrakcyjny Sąd Lustracyjny

Zdaniem premiera rozprawy lustracyjne powinny być jawne. Ale może zabraknąć sędziów do ich prowadzenia.

Sąd Lustracyjny, oprócz problemów z tajnością procesów, musi się także zmierzyć z kłopotami kadrowymi. Kończą się delegacje kolejnych sędziów, a nowych chętnych do pracy brakuje.
((...))Lider Partii Wolności dla jednych jest wielkim bohaterem, dla innych neofaszystą

Samba dla Jörga Haidera
zlikwidować szkołę integracyjną. Twierdzą, że państwo nie dało pieniędzy&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Częstochowskie rachunki&lt;/&gt;<br><br>Rodzice uczniów podstawówki nr 54 w Częstochowie zapowiadają okupację szkoły. Władze miasta planują likwidację placówki, bo za dużo kosztuje. Dzieci z klas integracyjnych, z których słynie szkoła, zostaną przeniesione do innych podstawówek. <br>((...))&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Mało atrakcyjny Sąd Lustracyjny&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Zdaniem premiera rozprawy lustracyjne powinny być jawne. Ale może zabraknąć sędziów do ich prowadzenia.&lt;/&gt;<br><br>Sąd Lustracyjny, oprócz problemów z tajnością procesów, musi się także zmierzyć z kłopotami kadrowymi. Kończą się delegacje kolejnych sędziów, a nowych chętnych do pracy brakuje.<br>((...))&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Lider Partii Wolności dla jednych jest wielkim bohaterem, dla innych neofaszystą&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Samba dla Jörga Haidera
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego