Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 14.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
z akcjonariuszy jest płk Adam Makowski z komunistycznego wywiadu, w zarządzie zasiadają inni byli oficerowie byłych służb specjalnych Wiesław Bednarz i Tomasz Banaszkiewicz.
W sierpniu minister Tomaszewski podpisał decyzję o cofnięciu koncesji. Dwa dni później miało dojść do spotkania szefa MSWiA i Jerzego Koniecznego. Już wtedy było głośno o wniosku lustracyjnym, który rzecznik interesu publicznego wysłał do Sądu Lustracyjnego. Według Tomasza Banaszkiewicza, wiceprezesa "Konsalnetu", który napisał głośny list, wicepremier miał zaproponować, że spółka zachowa koncesję, jeżeli jej szefowie doprowadzą do wycofania wniosku o zlustrowanie szefa MSWiA.
List trafił w końcu października do Kancelarii Premiera, która przesłała go szefowi MSWiA Markowi Biernackiemu
z akcjonariuszy jest płk Adam Makowski z komunistycznego wywiadu, w zarządzie zasiadają inni byli oficerowie byłych służb specjalnych Wiesław Bednarz i Tomasz Banaszkiewicz. <br>W sierpniu minister Tomaszewski podpisał decyzję o cofnięciu koncesji. Dwa dni później miało dojść do spotkania szefa MSWiA i Jerzego Koniecznego. Już wtedy było głośno o wniosku lustracyjnym, który rzecznik interesu publicznego wysłał do Sądu Lustracyjnego. Według Tomasza Banaszkiewicza, wiceprezesa "Konsalnetu", który napisał głośny list, wicepremier miał zaproponować, że spółka zachowa koncesję, jeżeli jej szefowie doprowadzą do wycofania wniosku o zlustrowanie szefa MSWiA. <br>List trafił w końcu października do Kancelarii Premiera, która przesłała go szefowi MSWiA Markowi Biernackiemu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego