Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.03 (28)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Żółkiewskiego do 1 Praskiego Pułku.

Pokój dla małych ofiar przestępstw
Komitet Ochrony Praw Dziecka otworzył wczoraj przy ul. Hożej 27a wyjątkowy pokój dziecięcy. Będą w nim przesłuchiwane małe ofiary przestępstw.
Ściany pomalowane w łąkę, kolorowe mebelki i kredki jak w zwykłym dziecięcym pokoju. W tym urządzonym przez komitet jest jeszcze lustro weneckie, kamera i lalki anatomiczne. Lustro wygląda zwyczajnie, ale za nim jest dodatkowy pokój wyposażony w sprzęt do nagrywania. Stąd badaniu przygląda się policja, prokurator i sędzia. Remont pokoju rozpoczął się w czerwcu. Pieniądze na jego wyposażenie - 20 200 zł - to dar ambasady Kanady.
MN

Oszukany przez lewego kuzyna
Nie od
Żółkiewskiego&lt;/&gt; do &lt;name type="place"&gt;1 Praskiego Pułku&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Pokój dla małych ofiar przestępstw&lt;/&gt;<br>&lt;name type="org"&gt;Komitet Ochrony Praw Dziecka&lt;/&gt; otworzył wczoraj przy ul. &lt;name type="place"&gt;Hożej 27a&lt;/&gt; wyjątkowy pokój dziecięcy. Będą w nim przesłuchiwane małe ofiary przestępstw.<br>Ściany pomalowane w łąkę, kolorowe mebelki i kredki jak w zwykłym dziecięcym pokoju. W tym urządzonym przez komitet jest jeszcze lustro weneckie, kamera i lalki anatomiczne. Lustro wygląda zwyczajnie, ale za nim jest dodatkowy pokój wyposażony w sprzęt do nagrywania. Stąd badaniu przygląda się policja, prokurator i sędzia. Remont pokoju rozpoczął się w czerwcu. Pieniądze na jego wyposażenie - 20 200 zł - to dar ambasady &lt;name type="place"&gt;Kanady&lt;/&gt;.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;MN&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Oszukany przez lewego kuzyna&lt;/&gt;<br>Nie od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego