Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12(32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
oryginalność.
(V2)


Reni Jusis

Era Renifera

Reni, po świetnym debiucie, szczęśliwie ominął syndrom nieudanej drugiej płyty. Nagranie nowego albumu było podwójnie ryzykowne, bo obsypana nagrodami "dzielna z Mielna" wzięła całkowitą odpowiedzialność za słowa, kompozycje i dobór utworów. Ten akt odwagi opłacił się - płyta jest spójna i muzycznie dojrzała, choć dalej luzacka i frywolna w tekstach. Ta dwoistość dobrze oddaje naładowaną energią osobowość Reni, która weszła do grona najlepszych polskich wokalistek i widać, że zostanie w tym towarzystwie na długo.
(Pomaton)


Gintrowski, Łapiński, Kaczmarski

Mury

Debiutancka i od razu klasyczna płyta znanego tria wznowiona po 18 latach tym razem w formie kompaktowej
oryginalność. <br>&lt;au&gt;(V2)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit&gt;Reni Jusis<br><br>Era Renifera&lt;/&gt;<br><br>Reni, po świetnym debiucie, szczęśliwie ominął syndrom nieudanej drugiej płyty. Nagranie nowego albumu było podwójnie ryzykowne, bo obsypana nagrodami "dzielna z Mielna" wzięła całkowitą odpowiedzialność za słowa, kompozycje i dobór utworów. Ten akt odwagi opłacił się - płyta jest spójna i muzycznie dojrzała, choć dalej luzacka i frywolna w tekstach. Ta dwoistość dobrze oddaje naładowaną energią osobowość Reni, która weszła do grona najlepszych polskich wokalistek i widać, że zostanie w tym towarzystwie na długo.<br>&lt;au&gt;(Pomaton)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit&gt;Gintrowski, Łapiński, Kaczmarski<br><br>Mury&lt;/&gt;<br><br>Debiutancka i od razu klasyczna płyta znanego tria wznowiona po 18 latach tym razem w formie kompaktowej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!