Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 6/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
spotkaniu tej grupy Sturm Graz podejmować będzie Valencię. W grupie B zajmujący pierwsze miejsce Galatasaray Stambuł podejmować będzie AC Milan. W drugim meczu tej grupy mistrzowie Hiszpanii Deportivo La Coruna zmierzą się z zajmującym ostatnie miejsce PSG.
(PAP)


Kanadyjka wygrała bieg na 500 metrów Wczoraj podczas zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Calgary Catriona Lemay-Doan była najlepsza. W rozegranym od piątku do niedzieli konkursie padły cztery rekordy Polski. Pobili je: Katarzyna Wójcicka (dwukrotnie: 1500 i 3000 m) oraz Paweł Zygmunt (5000 m) i Tomasz Świst (500 m).
(PAP)Skruszeni Finowie wracają na trasy narciarstwo Reprezentacja Finlandii w biegach narciarskich wraca
spotkaniu tej grupy Sturm Graz podejmować będzie Valencię. W grupie B zajmujący pierwsze miejsce Galatasaray Stambuł podejmować będzie AC Milan. W drugim meczu tej grupy mistrzowie Hiszpanii Deportivo La Coruna zmierzą się z zajmującym ostatnie miejsce PSG.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>Kanadyjka wygrała bieg na 500 metrów Wczoraj podczas zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Calgary Catriona Lemay-Doan była najlepsza. W rozegranym od piątku do niedzieli konkursie padły cztery rekordy Polski. Pobili je: Katarzyna Wójcicka (dwukrotnie: 1500 i 3000 m) oraz Paweł Zygmunt (5000 m) i Tomasz Świst (500 m).&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>Skruszeni Finowie wracają na trasy narciarstwo Reprezentacja Finlandii w biegach narciarskich wraca
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego