Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 6/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
spotkaniu tej grupy Sturm Graz podejmować będzie Valencię. W grupie B zajmujący pierwsze miejsce Galatasaray Stambuł podejmować będzie AC Milan. W drugim meczu tej grupy mistrzowie Hiszpanii Deportivo La Coruna zmierzą się z zajmującym ostatnie miejsce PSG.
(PAP)


Kanadyjka wygrała bieg na 500 metrów Wczoraj podczas zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Calgary Catriona Lemay-Doan była najlepsza. W rozegranym od piątku do niedzieli konkursie padły cztery rekordy Polski. Pobili je: Katarzyna Wójcicka (dwukrotnie: 1500 i 3000 m) oraz Paweł Zygmunt (5000 m) i Tomasz Świst (500 m).
(PAP)Skruszeni Finowie wracają na trasy narciarstwo Reprezentacja Finlandii w biegach narciarskich wraca
spotkaniu tej grupy Sturm Graz podejmować będzie Valencię. W grupie B zajmujący pierwsze miejsce Galatasaray Stambuł podejmować będzie AC Milan. W drugim meczu tej grupy mistrzowie Hiszpanii Deportivo La Coruna zmierzą się z zajmującym ostatnie miejsce PSG.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>Kanadyjka wygrała bieg na 500 metrów Wczoraj podczas zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Calgary Catriona Lemay-Doan była najlepsza. W rozegranym od piątku do niedzieli konkursie padły cztery rekordy Polski. Pobili je: Katarzyna Wójcicka (dwukrotnie: 1500 i 3000 m) oraz Paweł Zygmunt (5000 m) i Tomasz Świst (500 m).&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>Skruszeni Finowie wracają na trasy narciarstwo Reprezentacja Finlandii w biegach narciarskich wraca
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!