Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Witold Karol Borowski
Tytuł: strona o książkach, fotografii, Bieszczadach, żółwiach i kulinariach
Rok: 2003
w ruch (np. samochodów) zostawiamy trochę miejsca z tej strony, w którą obiekt spogląda (jedzie). Czyli nie kadrujemy centralnie, a lekko z boku.

Poniżej bobas, którego każde ujęcie zda się mówić co innego. 1 - Berbeć uciekł, ale troskliwa ręka mamy kontroluje sytuację. 2 - zaciekawiony, ale pod kontrolą. 3 - Dzidziuś dopiero ma ochotę uciec. Zresztą każdy człowiek widzi daną sytuację nieco odmiennie, a która wersja jest lepsza - kwestia gustu.


W TRAKCIE TWORZENIA

Podsumowanie:
- Wybierz swój cel.
- Czy warto nacisnąć spust?
- Sprawdź w wizjerze czy ładnie widać.
- Pomyśl CO i JAK chcesz pokazać.
- Czy masz dostateczne warunki do wykonania poprawnego zdjęcia?
- Jeśli jest coś
w ruch (np. samochodów) zostawiamy trochę miejsca z tej strony, w którą obiekt spogląda (jedzie). Czyli nie kadrujemy centralnie, a lekko z boku. <br><br>Poniżej bobas, którego każde ujęcie zda się mówić co innego. 1 - Berbeć uciekł, ale troskliwa ręka mamy kontroluje sytuację. 2 - zaciekawiony, ale pod kontrolą. 3 - Dzidziuś dopiero ma ochotę uciec. Zresztą każdy człowiek widzi daną sytuację nieco odmiennie, a która wersja jest lepsza - kwestia gustu. &lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;W TRAKCIE TWORZENIA&lt;/&gt; <br><br>Podsumowanie:<br>- Wybierz swój cel.<br>- Czy warto nacisnąć spust?<br>- Sprawdź w wizjerze czy ładnie widać.<br>- Pomyśl CO i JAK chcesz pokazać. <br>- Czy masz dostateczne warunki do wykonania poprawnego zdjęcia?<br>- Jeśli jest coś
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego