Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
by to brzmiało, część kobiet przeraża wizja uduszenia się w trakcie miłości oralnej. No cóż, jedyne wyjście to oddychanie przez nos i kontrolowanie głębokości penetracji jamy ustnej.

...on nie chce się umyć, a ja brzydzę się wziąć do ust jego penisa?
Jeżeli chcesz obdarować go miłością oralną, a on nie ma ochoty się przed tym umyć, użyj wody jako gry wstępnej.
Zaproponuj wspólny prysznic i zacznij go pod nim masturbować namydloną dłonią, tak, żebyś mogła delikatnie odciągnąć napletek i umyć penisa. Fellatio w strugach wody może być nową jakością w waszym życiu seksualnym.
Tylko się nie utop...

Trochę techniki, kilka nowych sztuczek
by to brzmiało, część kobiet przeraża wizja uduszenia się w trakcie miłości oralnej. No cóż, jedyne wyjście to oddychanie przez nos i kontrolowanie głębokości penetracji jamy ustnej.<br><br>...on nie chce się umyć, a ja brzydzę się wziąć do ust jego penisa?<br>Jeżeli chcesz obdarować go miłością oralną, a on nie ma ochoty się przed tym umyć, użyj wody jako gry wstępnej.<br>Zaproponuj wspólny prysznic i zacznij go pod nim masturbować namydloną dłonią, tak, żebyś mogła delikatnie odciągnąć napletek i umyć penisa. Fellatio w strugach wody może być nową jakością w waszym życiu seksualnym.<br>Tylko się nie utop...<br><br>Trochę techniki, kilka nowych sztuczek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego