Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
wszystko we właściwej perspektywie. Kiedy już zapanujesz nad emocjami, usiądź razem z nim i porozmawiajcie konkretnie o tym, co wyprowadziło cię z równowagi - możliwe, że sama przekonasz się, że nie było to nic wielkiego.

6. Zostawia mu swobodę, by mógł robić to, co lubi
Wiemy na pewno: żaden mężczyzna nie ma ochoty na to, by wasz romantyczny związek funkcjonował na tych samych zasadach, co całodobowa stacja benzynowa - nawet jeśli naprawdę szaleje na twoim punkcie. Mężczyźni, którzy zdradzili nam swoje sekrety, twierdzili, że nadmierna "przyczepność" kobiet jest najpewniejszą drogą do szybkiej katastrofy.
- Na pierwszym miejscu wśród cech, jakich oczekuję od swojej dziewczyny, jest
wszystko we właściwej perspektywie. Kiedy już zapanujesz nad emocjami, usiądź razem z nim i porozmawiajcie konkretnie o tym, co wyprowadziło cię z równowagi - możliwe, że sama przekonasz się, że nie było to nic wielkiego.<br><br>6. Zostawia mu swobodę, by mógł robić to, co lubi<br>Wiemy na pewno: żaden mężczyzna nie ma ochoty na to, by wasz romantyczny związek funkcjonował na tych samych zasadach, co całodobowa stacja benzynowa - nawet jeśli naprawdę szaleje na twoim punkcie. Mężczyźni, którzy zdradzili nam swoje sekrety, twierdzili, że nadmierna "przyczepność" kobiet jest najpewniejszą drogą do szybkiej katastrofy. <br>- Na pierwszym miejscu wśród cech, jakich oczekuję od swojej dziewczyny, jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego