Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Organizacji
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok powstania: 1965
nawet podwoić wyniki przy równoczesnym zmniejszeniu zmęczenia. Szereg podobnych doświadczeń wykonywali różni amatorzy-badacze, jednakże bez jakiegoś ogólnego planu. Sekcja Rolnicza TNOiK (a dawniej Instytutu) starała się od roku 1927 o otrzymanie gospodarstwa dla celów badania metod i czasów pracy, jednakże bez skutku. Dopiero obecnie Katedra Ekonomiki Rolnej w Poznaniu ma otrzymać gospodarstwo, na którym będzie można prowadzić badania metod i czasów pracy w oparciu o doświadczenia.
To było powodem zwołania w dniu 3 maja br. zebrania Sekcji Rolniczej Oddziału Warszawskiego, na którym omówiono aktualną tematykę badań.
Założeniem podstawowym było zainteresowanie się głównie warunkami, jakie będą w naszym rolnictwie aktualne za
nawet podwoić wyniki przy równoczesnym zmniejszeniu zmęczenia. Szereg podobnych doświadczeń wykonywali różni amatorzy-badacze, jednakże bez jakiegoś ogólnego planu. Sekcja Rolnicza TNOiK (a dawniej Instytutu) starała się od roku 1927 o otrzymanie gospodarstwa dla celów badania metod i czasów pracy, jednakże bez skutku. Dopiero obecnie Katedra Ekonomiki Rolnej w Poznaniu ma otrzymać gospodarstwo, na którym będzie można prowadzić badania metod i czasów pracy w oparciu o doświadczenia.<br>To było powodem zwołania w dniu 3 maja br. zebrania Sekcji Rolniczej Oddziału Warszawskiego, na którym omówiono aktualną tematykę badań.<br>Założeniem podstawowym było zainteresowanie się głównie warunkami, jakie będą w naszym rolnictwie aktualne za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego