Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 07.13
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wydawał książki S., w tym powieść z elementami pedofilskimi, "przepraszał poszkodowanego" i jego najbliższych za to, iż rozmawiał z mediami o sprawie. Czapiński na uwagę, że prawdziwymi ofiarami są skrzywdzone dzieci, stwierdził: - Nie znam ofiar Andrzeja S. Pokażecie mi te ofiary. Wtedy będę im współczuł.
Zespół doradców komendanta głównego nie ma formalnej nazwy i nie jest według Komendy Głównej Policji formalnym ciałem. Na liście członków jest dwadzieścia pięć nazwisk - wśród nich prawnicy, socjologowie, kryminolodzy, obrońcy praw człowieka, specjaliści od zarządzania. Są także psychologowie, w tym Andrzej S.
- Lista powstała w kwietniu 2002 roku, ówczesny komendant główny Antoni Kowalczyk powołał takie grono
wydawał książki &lt;name type="person"&gt;S.&lt;/&gt;, w tym powieść z elementami pedofilskimi, &lt;q&gt;"przepraszał poszkodowanego"&lt;/&gt; i jego najbliższych za to, iż rozmawiał z mediami o sprawie. &lt;name type="person"&gt;Czapiński&lt;/&gt; na uwagę, że prawdziwymi ofiarami są skrzywdzone dzieci, stwierdził: &lt;q&gt;- Nie znam ofiar &lt;name type="person"&gt;Andrzeja S.&lt;/&gt; Pokażecie mi te ofiary. Wtedy będę im współczuł.&lt;/&gt;<br>Zespół doradców komendanta głównego nie ma formalnej nazwy i nie jest według &lt;name type="org"&gt;Komendy Głównej Policji&lt;/&gt; formalnym ciałem. Na liście członków jest dwadzieścia pięć nazwisk - wśród nich prawnicy, socjologowie, kryminolodzy, obrońcy praw człowieka, specjaliści od zarządzania. Są także psychologowie, w tym &lt;name type="person"&gt;Andrzej S.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Lista powstała w kwietniu 2002 roku, ówczesny komendant główny &lt;name type="person"&gt;Antoni Kowalczyk&lt;/&gt; powołał takie grono
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego