Typ tekstu: Książka
Autor: Siwicka Dorota, Bieńczyk Marek, Nawarecki Aleksander
Tytuł: Szybko i szybciej
Rok: 1996
r.) zapowiedź dwudziestowiecznych "panów wozu": bractwa Harleya-Davidsona i rockersów. Albo konwulsyjne tempo łachmaniarzy w stylu punk.
Tymczasem bałaguły pędziły z wrzaskiem: "A hij! Hij-ho! Hi-ha-ho!", zaś na jarmolińskim jarmarku młodzież wykrzykiwała ich pieśni:

Zaiste, żeby tak pisać, trzeba u-mieć, jak powiada autor Mieszanin obyczajowych - "piórem machać jak biczem". Beztrosko i szybko.


stanisław rosiek

Śmierć jako nowina.
Depesze o śmierci Mickiewicza

1.
Wokół łoża konającego skupiła się niemała grupa osób. W chwili śmierci Mickiewicz nie był sam. A przecież, mimo tej asysty - jak każdy - umierał samotnie. Rację ma filozof: . I rację ma inny filozof, gdy przypominając po
r.) zapowiedź dwudziestowiecznych "panów wozu": bractwa Harleya-Davidsona i rockersów. Albo konwulsyjne tempo łachmaniarzy w stylu punk.<br>Tymczasem bałaguły pędziły z wrzaskiem: "A hij! Hij-ho! Hi-ha-ho!", zaś na jarmolińskim jarmarku młodzież wykrzykiwała ich pieśni:<br>&lt;gap&gt;<br>Zaiste, żeby tak pisać, trzeba u-mieć, jak powiada autor Mieszanin obyczajowych - "piórem machać jak biczem". Beztrosko i szybko. &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div sex="m" type="mon"&gt;<br>stanisław rosiek<br><br>&lt;tit&gt;Śmierć jako nowina.<br>Depesze o śmierci Mickiewicza&lt;/&gt;<br><br>1.<br>Wokół łoża konającego skupiła się niemała grupa osób. W chwili śmierci Mickiewicz nie był sam. A przecież, mimo tej asysty - jak każdy - umierał samotnie. Rację ma filozof: &lt;gap&gt;. I rację ma inny filozof, gdy przypominając po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego