Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o szkole,o uczelni, o egzaminach
Rok: 1999
na temat uprawiania miłości. Powiedział, że jest to duża przyjemność, ale ruchy nie godne filozofa.
- Ale wiecie, jaki on był pedant?
- A Konrad właśnie ostatnio mówił, jak wujek na zajęciach tak mówi: Czy macie jakieś pytania? cisza. A już myślałem, że się spytacie, czy mam dzisiaj wolny wieczór. Albo: Czy macie jakieś pytania? Tylko nie pytajcie, jak żyć.
- Nie, bardzo ciekawie prowadził wykłady. Nie takie sztuczne. Najpierw miałem z dwoma paniami innymi, a potem z wujkiem.
- Przecież jak wujek coś mówi, to trzeba by ze słownikiem chodzić, żeby go zrozumieć.
- A ja wam opowiadałam, jak zdawałam w Lublinie egzamin?
- Nie.
- Ja
na temat uprawiania miłości. Powiedział, że jest to duża przyjemność, ale ruchy nie godne filozofa.&lt;/&gt; <br>&lt;WHO3&gt;- Ale wiecie, jaki on był pedant?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;- A Konrad właśnie ostatnio mówił, jak wujek na zajęciach tak mówi: &lt;q&gt;Czy macie jakieś pytania?&lt;/&gt; &lt;gap reason="unclear"&gt; cisza. &lt;q&gt;A już myślałem, że się spytacie, czy mam dzisiaj wolny wieczór&lt;/&gt;. Albo: &lt;q&gt;Czy macie jakieś pytania? Tylko nie pytajcie, jak żyć&lt;/&gt;. &lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;- Nie, bardzo ciekawie prowadził wykłady. Nie takie sztuczne. Najpierw miałem z dwoma paniami innymi, a potem z wujkiem.&lt;/&gt; <br>&lt;WHO1&gt;- Przecież jak wujek coś mówi, to trzeba by ze słownikiem chodzić, żeby go zrozumieć. &lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;- A ja wam opowiadałam, jak zdawałam w Lublinie egzamin?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;- Nie. &lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;- Ja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego