Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 16/02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
zdobył siedem bramek dla łódzkiego zespołu i jest w ścisłej czołówce tabeli strzelców ekstraklasy.
sza


Nastek wraca

Najlepszy polski judoka - Paweł Nastula zapowiada powrót na matę. Na razie jednak więcej czasu niż treningi zajmuje mu praca w "Nastula Judo Fitness Club" na warszawskim Marymoncie.
- Teraz mogę ćwiczyć na swojej prywatnej macie w swoim klubie - śmiał się mistrz olimpijski podczas uroczystego otwarcia klubu, mieszczącego się przy ulicy Ogólnej 9. Nastula otworzył go wraz z trzema wspólnikami. - Trzeba myśleć o zabezpieczeniu przyszłości dla rodziny. Nie przysługuje mi już stypendium olimpijskie, a z czegoś trzeba żyć - twierdzi zawodnik.
Judoka-biznesmen ogłosił, że zamierza wrócić
zdobył siedem bramek dla łódzkiego zespołu i jest w ścisłej czołówce tabeli strzelców ekstraklasy.<br>&lt;au&gt;sza&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="sport"&gt;<br>&lt;tit&gt;Nastek wraca&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Najlepszy polski judoka - Paweł Nastula zapowiada powrót na matę. Na razie jednak więcej czasu niż treningi zajmuje mu praca w "Nastula Judo Fitness Club" na warszawskim Marymoncie.&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Teraz mogę ćwiczyć na swojej prywatnej macie w swoim klubie&lt;/&gt; - śmiał się mistrz olimpijski podczas uroczystego otwarcia klubu, mieszczącego się przy ulicy Ogólnej 9. Nastula otworzył go wraz z trzema wspólnikami. &lt;q&gt;- Trzeba myśleć o zabezpieczeniu przyszłości dla rodziny. Nie przysługuje mi już stypendium olimpijskie, a z czegoś trzeba żyć&lt;/&gt; - twierdzi zawodnik.<br>Judoka-biznesmen ogłosił, że zamierza wrócić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego