Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.12 (36)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
stanie. Bez względu na to, kto jest prezydentem, musimy prowadzić własną politykę.
GRZEGORZ JANKOWSKI redaktor naczelny

Implant nie musi być sztuczny
TOKIO Spełni się może marzenie wielu kobiet: zamienić tłuszcz w biodrach na okazały biust. Japończycy już to potrafią. Zamiast implantów wstrzykują w biust mieszankę komórek macierzystych i tłuszczu. Komórki macierzyste tworzą nową tkankę tłuszczową i naczynia krwionośne. Dzięki temu powiększona pierś jest lepiej odżywiona i dłużej służy właścicielce.
PS

Dziura w Microsofcie
WASZYNGTON Komputerowy gigant Microsoft ostrzegł przed "krytycznymi" (najwyższy stopień zagrożenia) błędami w zabezpieczeniach oprogramowania Windows. Aby uchronić się przed hakerami, należy uaktualnić zabezpieczenia ze strony Windows.
ps/dpa
stanie. Bez względu na to, kto jest prezydentem, musimy prowadzić własną politykę.<br>&lt;au&gt;GRZEGORZ JANKOWSKI redaktor naczelny&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Implant nie musi być sztuczny&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;TOKIO&lt;/&gt; Spełni się może marzenie wielu kobiet: zamienić tłuszcz w biodrach na okazały biust. Japończycy już to potrafią. Zamiast implantów wstrzykują w biust mieszankę komórek macierzystych i tłuszczu. Komórki macierzyste tworzą nową tkankę tłuszczową i naczynia krwionośne. Dzięki temu powiększona pierś jest lepiej odżywiona i dłużej służy właścicielce.<br>&lt;au&gt;PS&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Dziura w Microsofcie&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;WASZYNGTON&lt;/&gt; Komputerowy gigant Microsoft ostrzegł przed "krytycznymi" (najwyższy stopień zagrożenia) błędami w zabezpieczeniach oprogramowania Windows. Aby uchronić się przed hakerami, należy uaktualnić zabezpieczenia ze strony Windows.<br>&lt;au&gt;ps/dpa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego