Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
w coraz mniejszej liczbie krajów oznacza, że problem stał się łatwiejszy do rozwiązania - uważają autorzy dokumentu. - Fakt, że najwięksi producenci traktują problem narkotykowy poważnie, jest zachęcającym sygnałem - podsumowuje raport.
W dokumencie znalazło się miejsce na sukcesy w wojnie z narkotykami, niektórzy sądzą jednak, że daleko jeszcze do zdecydowanego zwycięstwa. Jeśli mają rację, oznacza to, że nawet połowa założeń nie została osiągnięta.
Zgodnie z raportem ONZ, rządy i międzynarodowe wspólnoty wygrywają wojnę z narkotykami. W latach 1992-1999 produkcja kokainy spadła o 20 proc, a w ciągu ostatniego roku o prawie tyle samo spadła produkcja opium.
Mimo to Światowy Raport Narkotykowy z
w coraz mniejszej liczbie krajów oznacza, że problem stał się łatwiejszy do rozwiązania - uważają autorzy dokumentu. - Fakt, że najwięksi producenci traktują problem narkotykowy poważnie, jest zachęcającym sygnałem - podsumowuje raport.<br>W dokumencie znalazło się miejsce na sukcesy w wojnie z narkotykami, niektórzy sądzą jednak, że daleko jeszcze do zdecydowanego zwycięstwa. Jeśli mają rację, oznacza to, że nawet połowa założeń nie została osiągnięta.<br>Zgodnie z raportem ONZ, rządy i międzynarodowe wspólnoty wygrywają wojnę z narkotykami. W latach 1992-1999 produkcja kokainy spadła o 20 proc, a w ciągu ostatniego roku o prawie tyle samo spadła produkcja opium.<br>Mimo to Światowy Raport Narkotykowy z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego