Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.29
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
którego przemówienie trwało o 9 sekund krócej od przemówienia głównego konkurenta, powiedział, że odda otrzymany odbiornik na akcję charytatywną dla dzieci.
(PAP)Zmarznięte bociany zostają w gniazdach

ZWIERZĘTA Bociany, które powróciły już do wielu miejscowości w Przemyskiem, nie opuszczają swych gniazd. Jest to spowodowane nawrotem śnieżnej i zimnej aury. Ptaki mają utrudniony dostęp do pokarmu, starają się więc przeczekać chłody, nie tracąc energii. Tymczasem nad Sanem można obserwować wielkie stada mew śmieszek, którym zrobiło się zdecydowanie za gorąco nad Morzem Śródziemnym, gdzie nastąpiło gwałtowne ocieplenie. Postanowiły zatem zmienić klimat i masowo lecą na wschód i północ.
(PAP)Uroda Kleopatry to tylko
którego przemówienie trwało o 9 sekund krócej od przemówienia głównego konkurenta, powiedział, że odda otrzymany odbiornik na akcję charytatywną dla dzieci.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zmarznięte bociany zostają w gniazdach&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ZWIERZĘTA&lt;/&gt; Bociany, które powróciły już do wielu miejscowości w Przemyskiem, nie opuszczają swych gniazd. Jest to spowodowane nawrotem śnieżnej i zimnej aury. Ptaki mają utrudniony dostęp do pokarmu, starają się więc przeczekać chłody, nie tracąc energii. Tymczasem nad Sanem można obserwować wielkie stada mew śmieszek, którym zrobiło się zdecydowanie za gorąco nad Morzem Śródziemnym, gdzie nastąpiło gwałtowne ocieplenie. Postanowiły zatem zmienić klimat i masowo lecą na wschód i północ.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Uroda Kleopatry to tylko
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego