Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 38
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
gąbki czy pestek owoców. Można je stosować nawet codziennie. Lekkie, konsystencje mają też preparaty wyszczuplające i ujędrniające. Szybko się wchłaniają i nie wymagają masażu.
Do twarzy
Wśród żeli są takie przeznaczone do mycia twarzy, a także takie, które stosuje się zamiast kremu. Są one idealne zwłaszcza dla tych pań, które mają cerę trądzikową, łojotokową czy mieszaną. Takie typy skóry nie wymagają bowiem dodatkowego natłuszczania. Wymarzonym kosmetykiem dla pań dojrzałych jest serum. Dzięki lekkiej konsystencji składniki odżywcze skutecznie przenikają w głąb naskórka. Z kolei po żelową maseczkę silnie nawilżającą mogą sięgnąć dwa razy w tygodniu panie w każdym wieku.
Do ust
Błyszczyki
gąbki czy pestek owoców. Można je stosować nawet codziennie. Lekkie, konsystencje mają też preparaty wyszczuplające i ujędrniające. Szybko się wchłaniają i nie wymagają masażu. <br>Do twarzy <br>Wśród żeli są takie przeznaczone do mycia twarzy, a także takie, które stosuje się zamiast kremu. Są one idealne zwłaszcza dla tych pań, które mają cerę trądzikową, łojotokową czy mieszaną. Takie typy skóry nie wymagają bowiem dodatkowego natłuszczania. Wymarzonym kosmetykiem dla pań dojrzałych jest serum. Dzięki lekkiej konsystencji składniki odżywcze skutecznie przenikają w głąb naskórka. Z kolei po żelową maseczkę silnie nawilżającą mogą sięgnąć dwa razy w tygodniu panie w każdym wieku. <br>Do ust <br>Błyszczyki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego