Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotka polityczna
Rok: 2000
są z kulturą biznesową, mają wiedzą na temat robienia interesów i motywację do osiągnięcia sukcesu.
- Takie zachęty są chyba potrzebne, skoro stosunkowo mała część polonijnych biznesmenów decyduje się na inwestycje w Polsce?
- Sam jestem przedstawicielem Polonii, który jednak wrócił do kraju, i potrafię zrozumieć ich rozterki. Przedstawiciele starszej generacji Polonii mają wprawdzie olbrzymi sentyment do Polski, ale nie bardzo się kwapią z decyzją o przeniesieniu tutaj, gdyż przez dziesiątki nierzadko lat przyzwyczaili się do życia w ustabilizowanej gospodarce, w dobrobycie, zapuścili korzenie. Trudno w takiej sytuacji, zwłaszcza starszej generacji, zdecydować się na wyprawę w nieznane.
- Jakie są różnice między wizytą oficjalną
są z kulturą biznesową, mają wiedzą na temat robienia interesów i motywację do osiągnięcia sukcesu. <br>&lt;hi&gt;- Takie zachęty są chyba potrzebne, skoro stosunkowo mała część polonijnych biznesmenów decyduje się na inwestycje w Polsce?&lt;/&gt; <br>&lt;page nr=14&gt; - Sam jestem przedstawicielem Polonii, który jednak wrócił do kraju, i potrafię zrozumieć ich rozterki. Przedstawiciele starszej generacji Polonii mają wprawdzie olbrzymi sentyment do Polski, ale nie bardzo się kwapią z decyzją o przeniesieniu tutaj, gdyż przez dziesiątki nierzadko lat przyzwyczaili się do życia w ustabilizowanej gospodarce, w dobrobycie, zapuścili korzenie. Trudno w takiej sytuacji, zwłaszcza starszej generacji, zdecydować się na wyprawę w nieznane. <br>&lt;hi&gt;- Jakie są różnice między wizytą oficjalną
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego