Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
letnia dziennikarka. Do dziś wspomina przyjęcie, podczas którego wyznała, że za najbardziej ekscytujące przeżycie uważa fakt zlizania bitej śmietany z pupy striptizera w jednej z poznańskich dyskotek. - Zgorszone miny koleżanek podziałały jak czerwona płachta na byka. Zatraciłam się w opowieściach o klepaniu faceta w wypięte pośladki i wkładaniu mu do majtek kostek lodu - wspomina Monika. Za swoją chwilową ekstrawagancję zapłaciła nieco dłuższym ostracyzmem towarzyskim. Choć dzisiaj część znajomych już nie pamięta tamtych opowieści, dla niektórych koleżanek nadal pozostała na tyle niebezpieczna, że wolą ją trzymać w odpowiedniej odległości od własnych facetów.

Pod pokrywką skandalu
- Część ludzi, paradoksalnie, prowokuje nie po to
letnia dziennikarka. Do dziś wspomina przyjęcie, podczas którego wyznała, że za najbardziej ekscytujące przeżycie uważa fakt zlizania bitej śmietany z pupy striptizera w jednej z poznańskich dyskotek. - Zgorszone miny koleżanek podziałały jak czerwona płachta na byka. Zatraciłam się w opowieściach o klepaniu faceta w wypięte pośladki i wkładaniu mu do majtek kostek lodu - wspomina Monika. Za swoją chwilową ekstrawagancję zapłaciła nieco dłuższym ostracyzmem towarzyskim. Choć dzisiaj część znajomych już nie pamięta tamtych opowieści, dla niektórych koleżanek nadal pozostała na tyle niebezpieczna, że wolą ją trzymać w odpowiedniej odległości od własnych facetów.<br><br>Pod pokrywką skandalu<br>- Część ludzi, paradoksalnie, prowokuje nie po to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!