Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Sławomir Shuty
Tytuł: Blok - powieść hipertekstowa
Rok: 2003
piątek?
- Piątek to był piątek i piany też nie byłem.
- A jaki byłeś jak nie piany, co?, tylko żeś kurwował, że cię cała klatka słyszała, że mi wstydu narobiłeś na całą klatkę, wstydu nie masz za grosz!, kto to widział tak się upić i potem belendać się po klatce w majtkach, to ja już nie wiem, czy tobie się na rozum rzuciło, czy co, zamiast siedzieć w domu jak normalny człowiek, ty łazisz po klatce i klniesz..
- A cicho już cicho..
- Co cicho, co cicho!, ja ci dam cicho!
- Człowiek sobie jednego piwa nie może wypić, to zaraz wielkie łojoj.
- No
piątek?<br>- Piątek to był piątek i piany też nie byłem.<br>- A jaki byłeś jak nie piany, co?, tylko żeś &lt;orig&gt;kurwował&lt;/&gt;, że cię cała klatka słyszała, że mi wstydu narobiłeś na całą klatkę, wstydu nie masz za grosz!, kto to widział tak się upić i potem &lt;orig&gt;belendać&lt;/&gt; się po klatce w majtkach, to ja już nie wiem, czy tobie się na rozum rzuciło, czy co, zamiast siedzieć w domu jak normalny człowiek, ty łazisz po klatce i klniesz..<br>- A cicho już cicho..<br>- Co cicho, co cicho!, ja ci dam cicho!<br>- Człowiek sobie jednego piwa nie może wypić, to zaraz wielkie łojoj.<br>- No
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!