Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
nas chciała mieć szkocki beret jak B.B. w filmie "Paryżanka". Wszystko to przyprawia mnie dziś o ból brzucha ze śmiechu, ale tak naprawdę nic się w tej dziedzinie nie zmieniło i młodzież na całym świecie jest taka sama.
To właśnie w USA wymyślono system gwiazd Hollywood - fabrykę snów dla maluczkich. W USA, nie gdzie indziej, powstała pop kultura i magazyn ilustrowany zastąpił kosztowną książkę.
Gwiazdy nie są stworzone wyłącznie dla marzeń, gwiazdy sprzedają towar jak nikt inny! Okładki magazynów ze zdjęciami modelek wykreowały gwiazdy naszych czasów, czyli cover girls.
W Stanach Zjednoczonych istnieją tylko dwie okładki dwóch magazynów, które się
nas chciała mieć szkocki beret jak B.B. w filmie "Paryżanka". Wszystko to przyprawia mnie dziś o ból brzucha ze śmiechu, ale tak naprawdę nic się w tej dziedzinie nie zmieniło i młodzież na całym świecie jest taka sama. <br>To właśnie w USA wymyślono system gwiazd Hollywood - fabrykę snów dla maluczkich. W USA, nie gdzie indziej, powstała pop kultura i magazyn ilustrowany zastąpił kosztowną książkę. <br>Gwiazdy nie są stworzone wyłącznie dla marzeń, gwiazdy sprzedają towar jak nikt inny! Okładki magazynów ze zdjęciami modelek wykreowały gwiazdy naszych czasów, czyli cover girls.<br>W Stanach Zjednoczonych istnieją tylko dwie okładki dwóch magazynów, które się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego