Typ tekstu: Książka
Autor: Andrzej Horubała
Tytuł: Farciarz
Rok: 2003
modlitwy niczym rentgen prześwietlą i mnie.
- Panie Jezu, który wskrzesiłeś Łazarza - zaczyna modlitwę Robert, ma przyjemny niski głos - prosimy Ciebie, ulituj się nad swoim dzieciątkiem i uzdrów je. - Robi pauzę.
Patrzę spod przymrużonych powiek i widzę, że odnowiciele zaczynają się skupiać, z zamkniętymi oczami szepczą pod nosem modlitwy albo coś mamroczą do siebie. Robert znów podejmuje:
- Panie Jezu, powiedziałeś, że gdziekolwiek spotka się dwóch czy trzech w Twoje imię, Ty będziesz pośród nich. Jesteś pośród nas. Ty jesteś pośród nas. Przez moje dłonie daj uzdrowienie temu dziecku.
Czuję, że Małgonią wstrząsają delikatne dreszcze. Odnowiciele dalej mamroczą swoje modlitwy.
- Panie Jezu. W
modlitwy niczym rentgen prześwietlą i mnie.<br>- Panie Jezu, który wskrzesiłeś Łazarza - zaczyna modlitwę Robert, ma przyjemny niski głos - prosimy Ciebie, ulituj się nad swoim dzieciątkiem i uzdrów je. - Robi pauzę.<br>Patrzę spod przymrużonych powiek i widzę, że odnowiciele zaczynają się skupiać, z zamkniętymi oczami szepczą pod nosem modlitwy albo coś mamroczą do siebie. Robert znów podejmuje:<br>- Panie Jezu, powiedziałeś, że gdziekolwiek spotka się dwóch czy trzech w Twoje imię, Ty będziesz pośród nich. Jesteś pośród nas. Ty jesteś pośród nas. Przez moje dłonie daj uzdrowienie temu dziecku. <br>Czuję, że Małgonią wstrząsają delikatne dreszcze. Odnowiciele dalej mamroczą swoje modlitwy. <br>- Panie Jezu. W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego