Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy bankowe
Rok: 2003
procentowej podanej w cenniku karty VISA.
Pożyczkę gotówkową, którą zaciągnąłeś wypłacając gotówkę przy użyciu Karty w banku lub bankomacie spłacasz wraz z prowizją i odsetkami w podanym terminie w całości.
Całodobowa obsługa Klienta
W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących Karty lub jej użytkowania, a także w różnych nieprzewidzianych sytuacjach, masz do dyspozycji konsultantów bankowych w centrum telefonicznej obsługi Klienta - Bankolinii i operatorów międzynarodowej sieci Biur Obsługi VISA, które czynne są przez całą dobę siedem dni w tygodniu.
... i bezpieczna.
Z kartą Kredytową nie sposób zgubić pieniędzy, przecież nie nosisz przy sobie gotówki.
A jeśli zdarzy Ci się zgubić Kartę lub
procentowej podanej w cenniku karty &lt;name type="prod"&gt;VISA&lt;/&gt;.<br>Pożyczkę gotówkową, którą zaciągnąłeś wypłacając gotówkę przy użyciu Karty w banku lub bankomacie spłacasz wraz z prowizją i odsetkami w podanym terminie w całości.<br>Całodobowa obsługa Klienta<br>W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących Karty lub jej użytkowania, a także w różnych nieprzewidzianych sytuacjach, masz do dyspozycji konsultantów bankowych w centrum telefonicznej obsługi Klienta - Bankolinii i operatorów międzynarodowej sieci Biur Obsługi &lt;name type="prod"&gt;VISA&lt;/&gt;, które czynne są przez całą dobę siedem dni w tygodniu.<br>... i bezpieczna.<br>Z kartą Kredytową nie sposób zgubić pieniędzy, przecież nie nosisz przy sobie gotówki.<br>A jeśli zdarzy Ci się zgubić Kartę lub
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!