Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ochrony środowiska
Rok: 2004
do czystej wody i sanitariatów.
Im więcej ludzi będzie podejmować mądre decyzje dotyczące gospodarowania zasobami wodnymi (także i my w naszych domach!), tym więcej wody ocalimy i wszyscy na tym skorzystamy! Bo woda to życie!
Woda nie jest towarem n sprzedaż! To jeden z największych darów, jakimi obdarzyła nas nasza matka natura! Dlatego my wszyscy, którzy zdajemy sobie z tego sprawę powinniśmy zrobić wszystko, żeby ją chronić!
Ania SKRZYPEK
Wiceprzewodnicząca Federacji Młodych Socjaldemokratów


Sklep Tybetański
NOWA DOSTAWA: ciepłe swetry, czapki, rękawice oraz różne ciuchy z jedwabiu
srebrna biżuteria
orientalna odzież na każdą porę roku
niepowtarzalne dodatki: torby, szale
tradycyjna i współczesna muzyka
do czystej wody i sanitariatów.<br>Im więcej ludzi będzie podejmować mądre decyzje dotyczące gospodarowania zasobami wodnymi (także i my w naszych domach!), tym więcej wody ocalimy i wszyscy na tym skorzystamy! Bo woda to życie!<br>Woda nie jest towarem n sprzedaż! To jeden z największych darów, jakimi obdarzyła nas nasza matka natura! Dlatego my wszyscy, którzy zdajemy sobie z tego sprawę powinniśmy zrobić wszystko, żeby ją chronić!<br>Ania SKRZYPEK<br>Wiceprzewodnicząca Federacji Młodych Socjaldemokratów &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="habitat"&gt;<br>Sklep Tybetański<br>NOWA DOSTAWA: ciepłe swetry, czapki, rękawice oraz różne ciuchy z jedwabiu<br>srebrna biżuteria<br>orientalna odzież na każdą porę roku<br>niepowtarzalne dodatki: torby, szale<br>tradycyjna i współczesna muzyka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego