Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2922
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
nie wszystkich widzów, choć, cóż, może rzeczywiście niektórzy nasi dziennikarze powinni nad sobą popracować.
Kiedy wchodzi się do siedziby TVP na Woronicza albo kiedy rozmawia się z pracownikami, to łatwo odnieść wrażenie, że są to ludzie, którzy mają o sobie bardzo wysokie mniemanie. Skąd się to bierze?
Z pieniędzy, z megalomanii, z braku poczucia rzeczywistości?
Może stąd, że pozycja telewizji publicznej, jej społeczny poziom zaufania, siła oddziaływania, mogą wbijać w dumę. Czy to graniczy z arogancją? Myślę, że konkurencja może nam zazdrościć, choćby ludzi, choćby sieci korespondentów krajowych i zagranicznych i jeszcze paru innych rzeczy.
Jak to się stało, że pan
nie wszystkich widzów, choć, cóż, może rzeczywiście niektórzy nasi dziennikarze powinni nad sobą popracować.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Kiedy wchodzi się do siedziby TVP na Woronicza albo kiedy rozmawia się z pracownikami, to łatwo odnieść wrażenie, że są to ludzie, którzy mają o sobie bardzo wysokie mniemanie. Skąd się to bierze? &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Z pieniędzy, z megalomanii, z braku poczucia rzeczywistości?<br>Może stąd, że pozycja telewizji publicznej, jej społeczny poziom zaufania, siła oddziaływania, mogą wbijać w dumę. Czy to graniczy z arogancją? Myślę, że konkurencja może nam zazdrościć, choćby ludzi, choćby sieci korespondentów krajowych i zagranicznych i jeszcze paru innych rzeczy. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Jak to się stało, że pan
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego