Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
życie seksualne Polaków?
Bardzo przeciętne, zarówno co do częstotliwości, jak i formy. Nie jesteśmy narodem kochanków. Nie mówię, że jest źle - nie jesteśmy seksualnymi barbarzyńcami. Po prostu - średniactwo.
CKM: Średniactwo to wątpliwy powód do dumy.
Trudno. Wiem, że mamy ogromne ambicje: kraj o największej tolerancji, najwaleczniejsi żołnierzy, itd. Niestety, do megalomanii w zakresie seksu podstaw nie ma.
CKM: Może kochamy zbyt stereotypowo? Jakie są polskie "klisze" seksualne?
Za jakość życia intymnego odpowiedzialny jest mężczyzna. Kobieta w czasie stosunku powinna przeżywać orgazm tzw. pochwowy. Orgazm należy przeżywać w tym samym czasie. Masturbacja źle wpływa na życie seksualne. To najczęstsze stereotypy.
CKM: Czy
życie seksualne Polaków?<br>&lt;WHO3&gt; Bardzo przeciętne, zarówno co do częstotliwości, jak i formy. Nie jesteśmy narodem kochanków. Nie mówię, że jest źle - nie jesteśmy seksualnymi barbarzyńcami. Po prostu - średniactwo.<br>CKM: Średniactwo to wątpliwy powód do dumy.<br>&lt;WHO3&gt; Trudno. Wiem, że mamy ogromne ambicje: kraj o największej tolerancji, najwaleczniejsi żołnierzy, itd. Niestety, do megalomanii w zakresie seksu podstaw nie ma.<br>CKM: Może kochamy zbyt stereotypowo? Jakie są polskie "klisze" seksualne?<br>&lt;WHO3&gt; Za jakość życia intymnego odpowiedzialny jest mężczyzna. Kobieta w czasie stosunku powinna przeżywać orgazm tzw. pochwowy. Orgazm należy przeżywać w tym samym czasie. Masturbacja źle wpływa na życie seksualne. To najczęstsze stereotypy.<br>CKM: Czy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego