Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
samego szefa.
Do czego są ci potrzebne wszystkie te informacje? By udowodnić przyszłemu pracodawcy, że interesujesz się branżą, w której działa, a sobie - że właśnie to jest praca, jakiej zawsze szukałaś.

Uwaga, zaczynamy
Wstęp do listu motywacyjnego jest jego najważniejszym elementem. To od niego zależy, czy pracownik działu kadr będzie miał ochotę zagłębić się w jego dalszą treść. Wstęp nie może być zbyt długi, ale na tyle konkretny i ciekawy, by przykuł uwagę czytającego. Możesz, wykorzystując zdobyte wcześniej informacje, nawiązać do sukcesów swojego przyszłego pracodawcy. Jednak nie używaj ogólników w rodzaju: "Jesteście firmą plasującą się w czołówce swojej branży".
Zamiast tego wyjaśnij
samego szefa.<br>Do czego są ci potrzebne wszystkie te informacje? By udowodnić przyszłemu pracodawcy, że interesujesz się branżą, w której działa, a sobie - że właśnie to jest praca, jakiej zawsze szukałaś.<br><br>Uwaga, zaczynamy<br>Wstęp do listu motywacyjnego jest jego najważniejszym elementem. To od niego zależy, czy pracownik działu kadr będzie miał ochotę zagłębić się w jego dalszą treść. Wstęp nie może być zbyt długi, ale na tyle konkretny i ciekawy, by przykuł uwagę czytającego. Możesz, wykorzystując zdobyte wcześniej informacje, nawiązać do sukcesów swojego przyszłego pracodawcy. Jednak nie używaj ogólników w rodzaju: "Jesteście firmą plasującą się w czołówce swojej branży".<br>Zamiast tego wyjaśnij
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego