Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
buszujący między twoimi udami język. Kamera powinna znaleźć się na poziomie twoich kolan i również być przesunięta w jedną stronę - odwrotną niż jego pochylona głowa.


McGregor - niegrzeczny chłopiec w spódniczce
Zawsze robi to, na co ma ochotę. Kiedy chciał zagrać namiętnego biseksualistę lub chłopaka z ludu, po prostu grał. Teraz miał ochotę zostać rycerzem Jedi w nowym odcinku "Gwiezdnych wojen". I został.
Olga Malewicz

Na ekranie ćpa, pije, zakopuje trupy, uprawia seks zarówno z kobietami, jak i mężczyznami. Łamie po kolei wszystkie przykazania i nic sobie z tego nie robi.
Prywatnie jest bardziej przyzwoity. Nie przyznaje się do żadnych nałogów, nie zdradza
buszujący między twoimi udami język. Kamera powinna znaleźć się na poziomie twoich kolan i również być przesunięta w jedną stronę - odwrotną niż jego pochylona głowa.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=72&gt;<br><br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;McGregor - niegrzeczny chłopiec w spódniczce&lt;/&gt;<br>Zawsze robi to, na co ma ochotę. Kiedy chciał zagrać namiętnego biseksualistę lub chłopaka z ludu, po prostu grał. Teraz miał ochotę zostać rycerzem Jedi w nowym odcinku "Gwiezdnych wojen". I został. <br>&lt;au&gt;Olga Malewicz&lt;/&gt;<br><br>Na ekranie ćpa, pije, zakopuje trupy, uprawia seks zarówno z kobietami, jak i mężczyznami. Łamie po kolei wszystkie przykazania i nic sobie z tego nie robi. <br>Prywatnie jest bardziej przyzwoity. Nie przyznaje się do żadnych nałogów, nie zdradza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego