Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Witold Karol Borowski
Tytuł: strona o książkach, fotografii, Bieszczadach, żółwiach i kulinariach
Rok: 2003
1000 flimów rocznie. Oczywiście wśród tej grupy mogą być modele i cyfrowe i, tradycyjne. No i rzecz niesłychanie ważna - tu możemy zmieniać obiektywy - a to otwiera wspaniałe możliwości!


Aparaty kompaktowe
To ma swoje zalety: naciskasz i masz zdjęcie. Cyfrowe kompakty mają wprawdzie trochę większe możliwości, ale zawsze pozostaną kompaktami. Mogą mieć autofokus (czyli aparat automatycznie nastawia ostrość) albo i nie - czyli stała ostrość (niezbyt precyzyjna) w pewnych granicach. Zaraz jednak dojdziemy do tego, że i tego typu sprzęt jest DOBRY na miarę naszych potrzeb.


Aparaty średnio- i wielkoformatowe
Wkładając do nich kliszę (niekoniecznie film w rolce) możemy być pewni, że odbitki
1000 flimów rocznie. Oczywiście wśród tej grupy mogą być modele i cyfrowe i, tradycyjne. No i rzecz niesłychanie ważna - tu możemy zmieniać obiektywy - a to otwiera wspaniałe możliwości! <br><br><br>&lt;tit&gt;Aparaty kompaktowe &lt;/&gt;<br>To ma swoje zalety: naciskasz i masz zdjęcie. Cyfrowe kompakty mają wprawdzie trochę większe możliwości, ale zawsze pozostaną kompaktami. Mogą mieć autofokus (czyli aparat automatycznie nastawia ostrość) albo i nie - czyli stała ostrość (niezbyt precyzyjna) w pewnych granicach. Zaraz jednak dojdziemy do tego, że i tego typu sprzęt jest DOBRY na miarę naszych potrzeb. <br><br><br>&lt;tit&gt;Aparaty średnio- i wielkoformatowe&lt;/&gt; <br>Wkładając do nich kliszę (niekoniecznie film w rolce) możemy być pewni, że odbitki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego