Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kultura
Nr: 11
Miejsce wydania: Paryż
Rok: 1976
siłę moralną i polityczną naszej partii (Oklaski długo nie milknące).
Jesteśmy przekonani że partia nasza mocna w uchwały XI-go zjazdu poprowadzi naród chiński do nowych zwycięstw na drodze wytyczonej przez Lenina (Oklaski burzliwe i długo nie milknące).
Niech żyje leninizm, zwycięski sztandar naszej partii! (Oklaski burzliwe i długo nie milknące, przechodzące w owację. Wszyscy wstają).
(Uwaga: wybór fragmentów, tytuły i subtytuły są dziełem redakcji Kultury).
IV. Komunikat jawny i własny o niezwołaniu XI zjazdu KP Chin i o niewygłoszeniu tajnego referatu
Wydrukowany dziś tajny referat istnieje na razie tylko w wyobraźni autora. XI zjazd nie został zwołany i nie wiadomo
siłę moralną i polityczną naszej partii (Oklaski długo nie milknące).<br>Jesteśmy przekonani że partia nasza mocna w uchwały XI-go zjazdu poprowadzi naród chiński do nowych zwycięstw na drodze wytyczonej przez Lenina (Oklaski burzliwe i długo nie milknące).<br>Niech żyje leninizm, zwycięski sztandar naszej partii! (Oklaski burzliwe i długo nie milknące, przechodzące w owację. Wszyscy wstają).<br>(Uwaga: wybór fragmentów, tytuły i subtytuły są dziełem redakcji &lt;name type="tit"&gt;Kultury&lt;/&gt;).<br>IV. &lt;tit1&gt;Komunikat jawny i własny o niezwołaniu XI zjazdu KP Chin i o niewygłoszeniu tajnego referatu&lt;/&gt;<br>Wydrukowany dziś tajny referat istnieje na razie tylko w wyobraźni autora. XI zjazd nie został zwołany i nie wiadomo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego